Hacıbektaş’ta hayvancılık işletmesini ziyaret eden İl Müdürü Özgür Memiş, Kurban Bayramı’na sayılı günler kala incelemelerde bulundu.
Memiş, işletmede yetiştiricilerle sohbet ederek, taleplerini dinledi.
Yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla vatandaşlara hatırlatmada bulunan İl Müdürü Memiş, Tarım Cebimde Mobil uygulaması ile satın alınmak istenen kurbanlık hayvanların küpe numaralarının girilerek, detaylara ve aşı bilgilerine ulaşılabileceğini söyledi.
Muhabir: RAVZA NUR BAYDEMİR