Bugün neler oldu? 60 saniyede gündemi takip et.
Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD), Yönetim Kurulu ve Onur Kurulu Üyelerinin katılımıyla Nevşehir Kayaşehir'de muhteşem bir söyleşi programına ev sahipliği yaptı.
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) ile bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme yapmak için adaylardan tercihlerini almaya başladı.
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Ahmet Güldal, hububat alım politikaları kapsamında dış ticaret tedbirleri alındığını söyledi.
Trendyol Süper Lig'in 2024-2025 sezonu fikstür çekimi yapıldı.
Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Hizmet-İş Sendikası tarafından düzenlenen programda, hem hicri yılbaşı hem de Muharrem ayının başlangıcı dolayısıyla belediye personellerine aşure ikramında bulundu.
Nevşehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Tarım Arazilerinin Kullanımının Etkinleştirilmesi Projesi (TAKEP) kapsamında dağıtımı yapılan ve ekimi gerçekleştirilen kışlık kavun fidelerinden verim alınmaya başlandı.
Nevşehir Valisi Ali Fidan, Derinkuyu’nun mahalle ve köylerinin muhtarları ile istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.
Kapadokya bölgesinde yıl sonuna kadar 600'e yakın kaçak ve uygunsuz inşa edilen yapının kaldırılması planlanıyor.
Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Çınar, Rektör Aktekin’e veda ziyaretinde bulundu.