Derinkuyu Belediyesi ekipleri, Kurban Bayramı'ndan önce bitirerek vatandaşların rahat bir bayram geçirmelerine olanak sağlamak amacıyla çevre düzenlemeleri ve yol bakım onarım işlerini hızlandırdı.
Başkan İnce sosyal medyada yaptığı açıklamada, “Kültür Park 2 Nolu Sokak'a Mezarlık Yolu kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Mezarlık yolumuzu Kurban Bayramı'ndan önce tamamlayarak, siz kıymetli vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Yeşilhisar Caddesi (Til Yolu) onarımına başladığımız şeridi tamamladık. İkinci şeridin onarımına da en kısa sürede başlayıp, tamamlayarak; Yeşilhisar Caddesi'nin bozuk yol sorununu çözeceğiz.” ifadesinde bulundu.