Burcu Kıratlı: Nefretten aşk da doğar dengelerin değişir
Burcu Kıratlı, Aşk ve Mavi dizisinde intikam yemini etmiş ve sırf bunun için abisinin katiliyle evlenmiş bir genç kadını oynuyor. Ama Mavi´nin hiç hesap etmediği bir şey var ki; o da aşk. Emrah´la partner olan Kıratlı, “Aşk bir anda sana gelir ve tüm dengelerin değişir. Mavi´ye de aynısı oluyor” diyor. Kendisinin aşk hakkındaki duyguları da Mavi´ninki gibi dalgalı.
Tarih: 17.12.2016 10:32:45

 

Karlar peribacalarının üzerini bir tül gibi sarmış... Kapadokya her zamankinden daha güzel... Hava eksi dereceleri gösteriyor ama Kapadokya´nın ruhu sıcacık. Esnafın yüzü gülüyor, Aşk ve Mavi dizisi onlara ilaç gibi gelmiş, işlerin açıldığından söz ediyorlar. Anlaşılan ekip, oyuncular, dizinin fanları Kapadokya´ya kışı unutturmuş. Bir dizi sayesinde, bu karanlık günlerde Kapadokya´ya ışık doğmuş.

Emrah´ı 10 yıl sonra ekrana döndüren proje, hem ona, hem de bölgeye taze bir ruh katmış... Burcu Kıratlı bu dizi ve Emrah´la partnerliğiyle gündeme oturdu... Dizideki aşk ve nefret ilişkisi herkesin yüreğine dokundu.

Burcu Kıratlı soruları yanıtladı:

- Kapadokya´nın mistik bir havası var. Buraya turist olarak gelmek şahane ama uzun zaman iş için kalmak nasıl hissettiriyor?

- İlk haftalarda çok keyifliydi. Gezip görecek, keşfedecek çok yer vardı. Ama zaman geçtikçe insan evini, arkadaşlarını ve kendi düzenini özler oluyor. Setimiz epey yoğun. Erken saatlerde kalkıyoruz, geç saatlere kadar çalışıyoruz. Geri kalan zamanda da dinleniyoruz. Çünkü havalar soğudu ve üşümeye başladık. Biz bir odanın içine kapanarak dizi çekmiyoruz, buradaysak buranın güzelliklerini de göstermemiz gerekiyor.

- "Herkesin rüyası oyunculuk aslında epey meşakkatli bir iş" mi diyorsunuz?

- Bugün siz de şahit oldunuz tempomuza... Sabah dokuzda setimiz başladı, akşam dokuzda sizinle burada oturup sohbet edecek fırsatı bulabildim. Akşam yemeğimi henüz yemedim. Oyunculuk sevmesen yapılmayacak bir iş! Deli olman lazım... Ama ben o kadar çok seviyorum ki yaptığım işi, bu yorgunluk bile keyif veriyor. Sinirlerimizin çok bozulduğu ve dayanamayacak noktaya geldiğimiz anlar elbette oluyor ama yaptığın işe, ortaya çıkan esere baktığında hissettiğin duygu tatmin, keyif... Üstelik bu dizide ortaya öyle güzel bir iş çıkardık ki, altı haftadır seyirci bize bunu hissettirdi. Aşk ve Mavi eksi dokuz derecelerde çalışmamıza, gün aydınlanmadan uyanmalarımıza değdi... Bundan büyük mutluluk yok benim için.

- Normal şartlarda kaçta kalkmaya alışkınsınız?

- Uyumayı çok severim. Öğlen birden önce kalkmazdım. Gece çok geç, üç dört gibi yatmak ve geç kalkmak en büyük keyfim. Ama burada farklı bir düzende yaşıyoruz. Ve artık vücut erken kalkmaya alıştı, izin günümde bile erkenden kalkıyorum. Bu dizi farklı bir hayat tecrübesi kattı bana.

- Kapadokya´yı nasıl buldunuz?

- Çok mistik, büyülü, enerjisi yüksek bir yer. O kadar iş kafasıyla buradayım ki, tüm bu unsurlar ikinci planda kalıyor. Gezip keşfedecek o kadar yeri var ki...

- Şehir dışı setlerde oyuncular otel odalarını evlerine benzetmeye çalışır. Sizin de odanız ev gibi mi?

- Evet aynen ben de odamı eve benzetmeye çalıştım. İki odalı bir yer. Koltuk takımım var, halı döşettim. Ev parfümümü aldım, aksesuarlarımı koydum. Resimlerim var. Bayağı evim gibi. Şimdi gidip çarşaf takımları alacağız. Çünkü insanın kendini ait hissetmesi gerekiyor. Emanet ve geçici gibi olmaz.

- Aşk ve Mavi cuma günlerinin zirvesine oturdu. Bu başarıyı ve seyirci ilgisini bekliyor muydunuz?

- Tüm diziler İstanbul´da çekiliyor. Bizim gibi bölge ve yöre dizileri çoktan rafa kalkmıştı. Böyle bir dönemde bu işe girdik biz. "Dizi Kapadokya´da çekilecek" dendiği anda bir tereddüt yaşadım. Şehir dışı iş yapmaya sıcak bakmıyordum. Ama bir yandan da hep gençlik ve şehir dizileri vardı piyasada... Toplum kendinden ve ağır drama hasret olabilirdi... Senaryoyu okudum ve büyük bir hevesle "Tamam" dedim. O kadar güzel bir senaryo ve kadro ki... Biz burada bir kapalı kutu içinde gibiyiz, tepkileri bilemiyorum, ölçemiyoruz. İstanbul´da biz konuşuluyormuşuz... Toprak dizilerinden sıkılıp, bu işe burun kıvırabilirlerdi. Ama insanlar özlemiş bu hikayeleri...

SAÇLARIMA AŞIKTIM AMA KAZITTIM

- Kariyerinizdeki dönüm noktası hangi projeydi?

- Peri Masalı. Hayat olarak da dönüm noktam. Daha bir olgunlaştım, sorumluluk aldım. Başrol olduğum ilk filmdi. Bana güvenen koca bir ekip vardı. Bana inandılar, güvendiler. O sorumluluk üstüme binince başka bir aşamaya geçtim.

- Saçlarınızı kazıtmıştınız o proje için... Nasıl kıyabildiniz?

- Bunun cevabını ben de bilmiyorum. Belime kadar uzundu saçlarım ve ben âşıktım saçlarıma, toplamaya bile kıyamazdım. Demek ki işimi daha çok seviyormuşum. Ama bakın uzadılar yine... Daha sağlıklı oldular.

- Çok iyi bir grafikle gidiyor kariyeriniz... Bundan sonrasına dair neler hayal ediyorsunuz?

- Gerilemeden, sabit kalmadan ileri doğru sağlam adımlar atmak istiyorum. Kardeşimin yanına yurtdışına gidip, oyunculuk eğitimlerine katılacağım. Dizi bitince eğitime ağırlık vereceğim. Bol bol sinema filmi yapmak istiyorum, sinemada birçok karakter oynamak istiyorum. İlerde yaşlandığımda, gençlerin idealize ettiği bir yaşam sürmek isterim. Işıl Yücesoy, Türkan Şoray gibi...

/resimler/2016-12/17/1036197613018.jpg

- Birçok yeni oyuncunun çıkması, bu işin bu kadar popüler olması sizi ürkütmüyor mu?

- Çok oyuncu adayı, çok yapım şirketi, çok kanal var. Ama seyirci artık çok akıllı, sahte olanı seçiyor. Sadece güzel olan ekranda kalamıyor. Hem güzel hem de yetenekliysen kalıcı olabiliyorsun. Çok yakışıklı ve çok güzel diye roller kapılabiliyor ama seyirci güzel ya da yakışıklı diye tutmuyor ekranda. Seyirci büyük bir eleme unsuru artık. Her güzel kız bir yerlere gelemiyor. Çabalaması gerekiyor, eğitim alması gerekiyor. 94´lü bir genç oyuncu olmak isteyince eğitim alması gerektiğinin de farkında artık.

EMRAH´IN İÇİNDE HÂLÂ ÇOCUKSU DUYGULAR VAR

- Emrah´la partner olmak nasıl?

- Emrah o kadar tatlı ve enerjisi o kadar iyi biri ki... Aramızda bir jenerasyon farkı var ama onu hissetmiyorsunuz bile... İlk tanıştığımızda da söyledik birbirimize, bizim enerjimiz çok tuttu. Zaten tutmasaydı bu dizi böyle bir başarı elde etmezdi. Sohbet ettik, provalar yaptık, o süreçte birbirimizi gayet iyi tanıdık. Ailelerimizi tanıdık. Eşi Sibel Hanım dünya iyisi bir kadın. Böyle vakit geçirince karaktere de daha iyi giriyorsun. Herkesin kafasında farklı bir Emrah motifi vardır. Benim ki çok iyi bir insan. Onun içinde hâlâ çocuksu duygular var. Çocuk gibi neşelenen biri. Nerede nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilen bir adam. Bu beni de bazı noktalarda çok iyi frenliyor ve yontuyor. Ondan çok şey öğreniyorum.

- Emrah´ın partneri olan isimler hep birer popüler figür olmuş... Sizin böyle bir beklentiniz var mı?

- Çok popüler olayım, herkes beni tanısın derdinde değilim ama popüler olmak güzel bir şey. Hepimizin egoları var, oyunculuğun yüzde 20´si ego. Kendini izleyip, beğenmek ve güzelleştirmeye çalışmak egodur. Ama popülerlik olsa iyi olur. Beni mutsuz etmez ama olmasa da aramam. Çünkü bu işi seviyorum. Başarılı olmak çok önemli benim için. Başarıyı sabit tutabilmek de önemli. Çok usta isimlerle partner olup, şu an adını bile hatırlamadığımız bir yığın kadın oyuncu var. Herkese bir şans veriliyor ama onu sabit tutmak önemli olan. Popülerlikle başın döner ve "Oldum" dersen, bittin. Popülerliğe çok takılmamaya çalışıyorum açıkçası...

TUVALET TEMİZLEDİM

- Çocukluğunuzdan itibaren "Oyuncu olacağım" diyormuşsunuz. Bunu günlüklerinize bile yazmışsınız... Neden bu kadar çok istiyordunuz?

- Bana "Ne olacaksın?" diye sorduklarında, "Hollywood´a gideceğim" diyormuşum. Birine özendiğim falan da yoktu. İnsan kendini kaç yaşında bilir? 12 mi? O yaşımdan itibaren, aklımdaki meslek oyunculuktu. Ve bunun alternatifi yoktu kalbimde. "Ya oyuncu olamazsam ne olur?" diye bile düşünmedim. B planım yoktu yani... Bilinçaltım, küçük yaştan itibaren evrene sürekli bu mesajı vermiş. Ailem karşıydı üstelik. Gizli gizli giderek bu işin eğitimini aldım. 200 kişi arasından seçilerek okul okudum. Kimseye eğitim için seçmelere gittiğimde kimin kızı olduğumu söylemedim. Eğitim almaya başladım, denemelere katıldım. Hem dizi, hem tiyatroyu bir arada yürüttüm. Ailem ilk andan itibaren heves gözüyle baktı. Eninde sonunda vazgeçerim diye düşündüler. Ama bu işe dört elle sarıldığımı gördüklerinde inanmaya başladılar. Sinema filmleri, Diriliş dizisi ve tiyatro şeklinde hayatımı kurmaya başlayınca onların da güvenini kazandım. Altı sene oldu, artık onlar da nihayet oyuncu olduğumu kabul ettiler. Ama altı yıl boyunca heves gözüyle baktılar.

- Burada bir hatırlatma yapmakta fayda var... Anneniz Gül Erçetingöz, üvey babanız magazin duayeni Kenan Erçetingöz... Onlar niye bu kadar direndiler oyuncu olmanıza?

- O dünyayı biliyorlar, belki o yüzdendir... Babam, "Sen bu mesleği seçtin ve anladığım kadarıyla ısrarcısın, başarıyorsun da... Herkes profesyonel olmak zorunda. Başın sıkışırsa beni arama. Gece dışarı çıkarsan ve yakalanırsan yazarım" dedi. Birilerini araya koymak, birinin kızı diye ayrıcalık beklemek doğru değil.

/resimler/2016-12/17/1034376774540.jpg

- Ailenize rağmen mi bu işleri başardınız?

- Kesinlikle. Tam olarak durumumu anlatan cümle bu. Onlara rağmen bu işi başardım. Sayısız denemeye katıldım, seçilmediğim çok oldu. Üzüldüğüm, ağladığım, bende ne eksik diye kafa patlattığım, sabaha kadar senaryo çalışırken kafayı yediğim, tuvaletleri temizlediğim zamanlar çok oldu.

- Tuvalet mi temizlediniz?

- Tabii. Tiyatromuzda her işi yapardık. Orası ev gibiydi. Çünkü öyle öğrenirdik. Bizim oyunumuz, dekoru biz kuruyoruz, temizliği biz yapıyoruz, her şeyi... Bizimdi orası çünkü. Bunları yaşadığım için şimdi Kapadokya´da eksi 11 derecelerde "Gık" demeden çalışıyorum. Usta tiyatrocular gibi bir kökenim yok ama adabı bilirim. Üç sene de olsa, o sahne tozunu yuttum, o adabı çok güzel öğrendim. Yeri geldi ezildim, yeri geldi ağladım, yeri geldi sevildim... Bunlar çok iyi tecrübelerdi. Bu nedenle arkamda birinin olduğunu düşünmeleri beni çıldırtır. Ailem hâlâ bana destek olmuyor, onlara rağmen buradayım. Bu dizideki Mavi karakterini o kadar severek oynuyorum ki. Ve inanılmaz benziyoruz birbirimize...

- Mavi sizsiniz yani...

- Çok benziyoruz. Dün dedem aradı, "Sen bayağı kendini oynuyorsun" dedi. Kendini oynamak daha da zormuş. "Haksızlığa karşı bu kızın verdiği tepkiyi veririm" diyorsun ama kendin olamazsın, Mavi olmalısın. Bu denge bozuyor.

- Mavi iki duygu arasında bir durum yaşıyor. Aşk ve nefret ilişkisi... Bunu taşımak ve aktarmak zor mu?

- Mavi´nin duygu geçişleri çok ani. Bir anda Ali´ye aşkla bakarken, bir saniyede aklına abisi gelip o bakış nefrete dönebiliyor. İki duyguyu aynı anda yaşıyor. Aşk ve nefret iki uç duygu. Bu elbette zorluyor beni ama keyif de veriyor. Zor şeyleri oynamayı seviyorum.

- Bir kadın olarak anlıyor musunuz bu geçişleri?

- Anlıyorum. Ben de öyleyim. Kızdığım zaman çok fevri tepkiler veriyorum. Çabuk kızıyorum, 10 dakika sonra düşünebiliyorum. Sinirlenince karşımdakine "Seni sevmiyorum" derim. Düşünmeden hareket ederim. Mavi kendini intikam üzerine yetiştirmiş, öyle beslemiş. Yaşayamadığı her şeyi bu intikam duygusuyla besliyor. Okuyamadım çünkü abim öldürüldü, İstanbul´a geldim teyzemin yanında üvey evlat gibi yaşıyorum çünkü abim öldürüldü, tekstil atölyesinde çalışıyorum çünkü abim öldürüldü... Çünkü abisi onu okutacaktı, kurtaracaktı, önüne güzel bir dünya açılacaktı... Ama bunlar olamadı. Hayalleri yok oldu. Bu duyguyla büyüyen ve yetişen bir kız Mavi. Ama hesap etmediği bir şey var ki, o da aşk! Hangimiz hesap edebiliyoruz ki? Çat diye geliyor ve tüm dengelerin alt-üst oluyor. Mavi´de de aynısı oluyor. Hiç yaşamadığı ve tecrübe etmediği bir his. Ne yapacağını bilmiyor.

- Aşkın kimden geleceği de belli olmuyor.

- Hepimizin öyle bir durumda yaşadığı "Ne oluyor ya?" hissi var bu kızda. O yüzden seviyorum Mavi´yi...

- En çok neye dertlenirsiniz?

- Dertlendiğim birkaç bir şey var elbette. Ama çok büyük acılarım, kederlerim yok. Çok üzüldüğüm, üstesinden gelemeyeceğimi sandığım şeyler yaşadım ama üstesinden geldim. Her şey atlatılıyor. Zamanla bu da geçecek dendiğinde, geçiyor. Zaman bu neyi çözebilir diye kötümser bakan biriydim ama gördüm ki, zaman ilaç. İzi kalsa da zaman siliyor.

 

 

Kaynak: Sabah


Video Tarihi: 17.12.2016 10:32:45

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Çoban Yıldızı seyirciyle buluştu
Çoban Yıldızı seyirciyle buluştu
Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci ve Selim Bayraktar´ın rol aldığı Çoban Yıldızı dizisi dün akşam ilk bölümüyle seyircisiyle buluştu.
"Çoban Yıldızı" Bu Akşam Başlıyor
"Çoban Yıldızı" Bu Akşam Başlıyor
Most Production´ın yapımcılığını, Gül Oğuz´un yönetmenliğini üstlendiği ve Gülizar Irmak´ın senaryosunu yazdığı başrollerinde Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar´ın yer aldığı ve tanıtımları ile büyük beğeni toplayan aşk ve gerilim dolu yeni dizi "Çoban Yıldızı" bu akşam Fox´ta başlıyor.
Kapadokya´da Sezen sürprizi
Kapadokya´da Sezen sürprizi
Sezen Aksu, yakın arkadaşları Gül-Mustafa Oğuz çiftine sürpriz yaptı, yeni dizileri ‘Çoban Yıldızı´nın setini ziyaret etti.
Selin Şekerci "Zühre" karakteri ile ekranlara dönüyor
Selin Şekerci "Zühre" karakteri ile ekranlara dönüyor
Geçtiğimiz haftalarda Kapadokya´da çekimlerine başlanan ve çok yakında FOX´ta ekranlara gelecek olan "Çoban Yıldızı" dizisinin başrolünde yer alan Selin Şekerci, yeni karakteri "Zühre" ile iddialı geliyor.
Emrah baba oldu
Emrah baba oldu
Kapadokya´da yaşayan Emrah üçüncü kez baba oldu.
‘Aşk ve Mavi´nin setine ziyaretçi akını
‘Aşk ve Mavi´nin setine ziyaretçi akını
Emrah´ın başrolünde oynadığı dizi Kapadokya bölgesine de canlılık getirdi.
Çoban Yıldızı´nın çekimleri başladı
Çoban Yıldızı´nın çekimleri başladı
Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci ve Selim Bayraktar´ın yer aldığı ´Çoban Yıldızı´, Kapadokya´da çekimlere başladı.
Selin Şekerci de Kapadokya´ya geliyor
Selin Şekerci de Kapadokya´ya geliyor
‘Çoban Yıldızı´ dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan Şükrü Özyıldız için aranan partner sonunda bulundu. Kapadokya´da çekilecek projede, oyuncuya Selin Şekerci eşlik edecek.
Yılın piştisi Kapadokya´da yaşandı
Yılın piştisi Kapadokya´da yaşandı
Yılın piştisi! Erhan Çelik, Mustafa Erdoğan ve Mahsun Kırmızıgül istemeden Kapadokya´da bir araya geldi.
Emrah Kapadokya´dan otel alıyor
Emrah Kapadokya´dan otel alıyor
Şarkıları kadar oynadığı dizilerle de ekran önünde olan ünlü şarkıcı Emrah, turizme yatırım yapmaya devam ediyor. Aşk ve Mavi dizisinin çekimleri için Kapadokya´da bulunan Emrah, buradan bir otel satın almaya hazırlanıyor.
Emrah Kapadokya için 750 bin lirayı geri çevirdi
Emrah Kapadokya için 750 bin lirayı geri çevirdi
Yeni yıla sayılı günler kala ünlü şarkıcıların nerede ve ne kadar ücrete sahneye çıkacağı netlik kazandı.
Mustafa Eldivan´dan Rektör Kılıç´a Veda Ziyareti
Mustafa Eldivan´dan Rektör Kılıç´a Veda Ziyareti
Nevşehir´in Avanos İlçe Kaymakamı Mustafa Eldivan, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç´ı makamında ziyaret etti.
Zeynep yılbaşında Kapadokya´da
Zeynep yılbaşında Kapadokya´da
Yine Bana Zor Geliyor şarkısı ile iyi bir çıkış yapan Zeynep Mansur, yılbaşı gecesi için özel bir program hazırlıyor.
Kırlangıç Fırtınası Kapadokya´da çekilecek
Kırlangıç Fırtınası Kapadokya´da çekilecek
Çilek Kokusu ve Hayat Sevince Güzel dizilerinden tanınan oyuncu Ekin Mert Daymaz yeni bir dizi projesiyle geliyor.
Erhan Çelik ve Gülben Ergen´in boşanma sebebi Kapadokya
Erhan Çelik ve Gülben Ergen´in boşanma sebebi Kapadokya
2014 senesinden beri evli olan Gülben Ergen ve Erhan Çelik geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir kararla boşanma davası açtılar.
Niran Ünsal Kapadokya´da sahne aldı
Niran Ünsal Kapadokya´da sahne aldı
Ünlü sanatçı Niran Ünsal Nevşehir´in merkez ilçeye bağlı Göreme kasabasında bulunan bir kafede hayranlarıyla buluştu.
Erdal Bakkal hemşerimiz
Erdal Bakkal hemşerimiz
İzlenme rekorları kıran dizilerin vazgeçilmez oyuncusu Cengiz Bozkurt Nevşehirli.
Emrah, oğlu Elyasa´nın yüzünü ilk kez gösterdi
Emrah, oğlu Elyasa´nın yüzünü ilk kez gösterdi
Ünlü sanatçı Emrah, sır gibi sakladığı 2 yaşındaki oğlu Elyasa´nın yüzünü sonunda gösterdi.
Mynet´in sahibi tatilini Kapadokya´da yaptı
Mynet´in sahibi tatilini Kapadokya´da yaptı
Türkiye´nin önde gelen haber sitelerinden Mynet´in sahibi Emre Kurttepeli 1 günlük tatil için Kapadokya´yı tercih etti.
Yeliz Yeşilmen Kapadokya´da mantı açtı
Yeliz Yeşilmen Kapadokya´da mantı açtı
Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, Nevşehir´in merkez ilçeye bağlı Uçhisar kasabasında kadınlarla birlikte hamur açıp mantı büktü.
ALTINYILDIZ LİSELERİ ANKARA´DA ÜNİVERSİTE TANITIM GEZİLERİNDE
ALTINYILDIZ LİSELERİ ANKARA´DA ÜNİVERSİTE TANITIM GEZİLERİNDE
Türkiye´nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji 11.Sınıf öğrencilerinden oluşan heyet ODTÜ ve TOBB ETÜ Üniversitelerinin davetlisi olarak Ankara´ya gitti.
ABD´li oyuncu Harvey Keitel Kapadokya anısını anlattı
ABD´li oyuncu Harvey Keitel Kapadokya anısını anlattı
Ünlü oyuncu Harvey Keitel, Uluslararası Antalya Film Festivali için Antalya´ya gelirken Kapadokya´da belediye başkanının eşiyle yaşadığı bir anısını anlattı.
 Aşk ve Mavi seyirciyle ne zaman bulaşacak?
Aşk ve Mavi seyirciyle ne zaman bulaşacak?
Emrah İpek ve Burcu Kıratlı´nın başrollerini paylaştığı Aşk ve Mavi dizisi Atv´de başlayacak.
Burcu Esmersoy 5 yıllık ücretsiz tatil kazandı
Burcu Esmersoy 5 yıllık ücretsiz tatil kazandı
Ünlü sunucu Burcu Esmersoy bir yarışma programı için geldiği Kapadokya´da 5 yıllık ücretsiz tatil kazandı.
Burcu Esmersoy Kapadokya´da balona bindi
Burcu Esmersoy Kapadokya´da balona bindi
Magazin dünyasının ünlü ismi Burcu Esmersoy Kapadokya´da balona bindi.
didi´nin yıldızı Kapadokya´da
didi´nin yıldızı Kapadokya´da
Soğuk çay didi´nin yıldızı Mevlüt Acaroğlu, Kapadokya´da sıcak hava balonuna bindi.
TÜRKİYE´NİN YENİ YÜZÜ NEVŞEHİR´DEN
TÜRKİYE´NİN YENİ YÜZÜ NEVŞEHİR´DEN
Özel haber - Türkiye´de yayınlanan ve en prestijli modellerin, oyuncuların çıktığı yarışmalarda Nevşehir´den Orhan Becerir dereceler aldı.
YEŞİLAY, MİZAHIN DİLİYLE BAĞIMLILIKLARA DİKKAT ÇEKECEK
YEŞİLAY, MİZAHIN DİLİYLE BAĞIMLILIKLARA DİKKAT ÇEKECEK
Yeşilay Nevşehir Şube Başkanı Şahin Güneş, kamuoyunun ve özellikle gençlerin bağımlılıklara karşı düşünmeleri ve refleks geliştirmeleri için çalışmaların ülke genelinde tüm hızıyla sürdürüldüğünü söyledi.
Diriliş Ertuğrul´un yayınlanacağı tarih belli oldu
Diriliş Ertuğrul´un yayınlanacağı tarih belli oldu
Kapadokya´da çekilecek olan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin 3. sezonunun ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. "Diriliş" hayranları, üçüncü sezonun fragmanını bekliyor.
1 sene Nevşehir´de yaşayacak
1 sene Nevşehir´de yaşayacak
Uzun süredir yurt dışında tatil yapan şarkıcı Emrah, yeni yayın döneminde set temposuna başlayacak.
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Spor
Kültür - Sanat
Üniversite
Sağlık
ASKF BAŞKANI AVCI, MİRAÇ KANDİLİNİ VE 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMINI KUTLADI
ASKF BAŞKANI AVCI, MİRAÇ KANDİLİNİ VE 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMINI KUTLADI
ASKF BAŞKANI AVCI, MİRAÇ KANDİLİNİ VE 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMINI KUTLADI
ASKF BAŞKANI AVCI, MİRAÇ KANDİLİNİ VE 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMINI KUTLADI
Badminton turnuvasına 9 çocuk katıldı
Badminton turnuvasına 9 çocuk katıldı
Badminton turnuvasına 9 çocuk katıldı
Badminton turnuvasına 9 çocuk katıldı
NEVŞEHİRSPOR TARAFTARLARI DERNEĞİNDEN REKTÖR BAĞLI´YA ZİYARET
NEVŞEHİRSPOR TARAFTARLARI DERNEĞİNDEN REKTÖR BAĞLI´YA ZİYARET
NEVŞEHİRSPOR TARAFTARLARI DERNEĞİNDEN REKTÖR BAĞLI´YA ZİYARET
NEVŞEHİRSPOR TARAFTARLARI DERNEĞİNDEN REKTÖR BAĞLI´YA ZİYARET
ALTINYILDIZLI ATLETLERDEN 2 ALTIN, 2 GÜMÜŞ MADALYA
ALTINYILDIZLI ATLETLERDEN 2 ALTIN, 2 GÜMÜŞ MADALYA
ALTINYILDIZLI ATLETLERDEN 2 ALTIN, 2 GÜMÜŞ MADALYA
ALTINYILDIZLI ATLETLERDEN 2 ALTIN, 2 GÜMÜŞ MADALYA
ALTINYILDIZLI ŞAMPİYONLAR SİNOP YOLUNDA
ALTINYILDIZLI ŞAMPİYONLAR SİNOP YOLUNDA
ALTINYILDIZLI ŞAMPİYONLAR SİNOP YOLUNDA
ALTINYILDIZLI ŞAMPİYONLAR SİNOP YOLUNDA
NEVŞEHİR ASKF´DE 13.OLAĞAN KONGRE YAPILDI
NEVŞEHİR ASKF´DE 13.OLAĞAN KONGRE YAPILDI
NEVŞEHİR ASKF´DE 13.OLAĞAN KONGRE YAPILDI
NEVŞEHİR ASKF´DE 13.OLAĞAN KONGRE YAPILDI
ALTINYILDIZLILAR BASKETBOLDA SON KUPAYIDA ALDI
ALTINYILDIZLILAR BASKETBOLDA SON KUPAYIDA ALDI
ALTINYILDIZLILAR BASKETBOLDA SON KUPAYIDA ALDI
ALTINYILDIZLILAR BASKETBOLDA SON KUPAYIDA ALDI
Hakem ve antrenör kursları sürüyor
Hakem ve antrenör kursları sürüyor
Hakem ve antrenör kursları sürüyor
Hakem ve antrenör kursları sürüyor
İlk engelli halterci Nevşehir´i temsil edecek
İlk engelli halterci Nevşehir´i temsil edecek
İlk engelli halterci Nevşehir´i temsil edecek
İlk engelli halterci Nevşehir´i temsil edecek
Nisan ve mayıs ayları da spor organizasyonlarıyla dolu
Nisan ve mayıs ayları da spor organizasyonlarıyla dolu
Nisan ve mayıs ayları da spor organizasyonlarıyla dolu
Nisan ve mayıs ayları da spor organizasyonlarıyla dolu
CAPPADOX 2017´NİN İLK KONSERİ: KAAN TANGÖZE
CAPPADOX 2017´NİN İLK KONSERİ: KAAN TANGÖZE
CAPPADOX 2017´NİN İLK KONSERİ: KAAN TANGÖZE
CAPPADOX 2017´NİN İLK KONSERİ: KAAN TANGÖZE
ALTINYILDIZ KOLEJİ´NDE 12.KAPADOKYA ŞİİR ŞÖLENİ ETKİNLİKLERİ
ALTINYILDIZ KOLEJİ´NDE 12.KAPADOKYA ŞİİR ŞÖLENİ ETKİNLİKLERİ
ALTINYILDIZ KOLEJİ´NDE 12.KAPADOKYA ŞİİR ŞÖLENİ ETKİNLİKLERİ
ALTINYILDIZ KOLEJİ´NDE 12.KAPADOKYA ŞİİR ŞÖLENİ ETKİNLİKLERİ
Özdem´in "Yaşanmış Nevşehir Hikayeleri" ve “Anne N´olur Artık Ağlama” adlı kitapları çıktı
Özdem´in "Yaşanmış Nevşehir Hikayeleri" ve “Anne N´olur Artık Ağlama” adlı kitapları çıktı
Özdem´in "Yaşanmış Nevşehir Hikayeleri" ve “Anne N´olur Artık Ağlama” adlı kitapları çıktı
Özdem´in
CAPPADOX´UN ÇAĞDAŞ SANAT PROGRAMINDA YER ALAN İSİMLER BELLİ OLDU
CAPPADOX´UN ÇAĞDAŞ SANAT PROGRAMINDA YER ALAN İSİMLER BELLİ OLDU
CAPPADOX´UN ÇAĞDAŞ SANAT PROGRAMINDA YER ALAN İSİMLER BELLİ OLDU
CAPPADOX´UN ÇAĞDAŞ SANAT PROGRAMINDA YER ALAN İSİMLER BELLİ OLDU
TRT, NEVŞEHİR TÜRKÜLERİNİ HALK MÜZİĞİ SANATÇISI ERSİN TUNÇ İLE TÜRKİYE´YE TAŞIDI
TRT, NEVŞEHİR TÜRKÜLERİNİ HALK MÜZİĞİ SANATÇISI ERSİN TUNÇ İLE TÜRKİYE´YE TAŞIDI
TRT, NEVŞEHİR TÜRKÜLERİNİ HALK MÜZİĞİ SANATÇISI ERSİN TUNÇ İLE TÜRKİYE´YE TAŞIDI
TRT, NEVŞEHİR TÜRKÜLERİNİ  HALK MÜZİĞİ SANATÇISI ERSİN TUNÇ İLE TÜRKİYE´YE TAŞIDI
PORTEKİZ FADO´SUNDAN ELEKTRONİK RİTİMLERE CAPPADOX´TA İLK AKŞAM: DEAD COMBO VE BÜYÜK EV ABLUKADA
PORTEKİZ FADO´SUNDAN ELEKTRONİK RİTİMLERE CAPPADOX´TA İLK AKŞAM: DEAD COMBO VE BÜYÜK EV ABLUKADA
PORTEKİZ FADO´SUNDAN ELEKTRONİK RİTİMLERE CAPPADOX´TA İLK AKŞAM: DEAD COMBO VE BÜYÜK EV ABLUKADA
PORTEKİZ FADO´SUNDAN ELEKTRONİK RİTİMLERE CAPPADOX´TA İLK AKŞAM: DEAD COMBO VE BÜYÜK EV ABLUKADA
Bezirhane, Nisan Ayında İki Yetenekli İsmi Ağırlayacak
Bezirhane, Nisan Ayında İki Yetenekli İsmi Ağırlayacak
Bezirhane, Nisan Ayında İki Yetenekli İsmi Ağırlayacak
Bezirhane, Nisan Ayında İki Yetenekli İsmi Ağırlayacak
Kapadokya Kültür Merkezinde Sanat Gecesi
Kapadokya Kültür Merkezinde Sanat Gecesi
Kapadokya Kültür Merkezinde Sanat Gecesi
Kapadokya Kültür Merkezinde Sanat Gecesi
Cappadox için toplantı yapıldı
Cappadox için toplantı yapıldı
Cappadox için toplantı yapıldı
Cappadox için toplantı yapıldı
Kapadokya´da film çekene teşvik var
Kapadokya´da film çekene teşvik var
Kapadokya´da film çekene teşvik var
Kapadokya´da film çekene teşvik var
Üniversitede isim değişikliği
Üniversitede isim değişikliği
Üniversitede isim değişikliği
Üniversitede isim değişikliği
ASEM´den karma resim sergisi
ASEM´den karma resim sergisi
ASEM´den karma resim sergisi
ASEM´den karma resim sergisi
ÜNİVERSİTE METALİK FİKİRLER KULÜBÜNDEN TEKNİK GEZİ
ÜNİVERSİTE METALİK FİKİRLER KULÜBÜNDEN TEKNİK GEZİ
ÜNİVERSİTE METALİK FİKİRLER KULÜBÜNDEN TEKNİK GEZİ
ÜNİVERSİTE METALİK FİKİRLER KULÜBÜNDEN TEKNİK GEZİ
Türkiye Tenis Federasyonu 1. Kademe Yardımcı Tenis Antrenörü Yetiştirme Kursu
Türkiye Tenis Federasyonu 1. Kademe Yardımcı Tenis Antrenörü Yetiştirme Kursu
Türkiye Tenis Federasyonu 1. Kademe Yardımcı Tenis Antrenörü Yetiştirme Kursu
Türkiye Tenis Federasyonu 1. Kademe Yardımcı Tenis Antrenörü Yetiştirme Kursu
Uğur´dan Yeni Dekan Oğuz´a Hayırlı Olsun Ziyareti
Uğur´dan Yeni Dekan Oğuz´a Hayırlı Olsun Ziyareti
Uğur´dan Yeni Dekan Oğuz´a Hayırlı Olsun Ziyareti
Uğur´dan Yeni Dekan Oğuz´a Hayırlı Olsun Ziyareti
Başkan Karaaslan´dan, Rektör Bağlı´ya ziyaret
Başkan Karaaslan´dan, Rektör Bağlı´ya ziyaret
Başkan Karaaslan´dan, Rektör Bağlı´ya ziyaret
Başkan Karaaslan´dan, Rektör Bağlı´ya ziyaret
Nevşehir İl Müftüsü Öztürk´ten Rektör Bağlı´ya Ziyaret
Nevşehir İl Müftüsü Öztürk´ten Rektör Bağlı´ya Ziyaret
Nevşehir İl Müftüsü Öztürk´ten Rektör Bağlı´ya Ziyaret
Nevşehir İl Müftüsü Öztürk´ten Rektör Bağlı´ya Ziyaret
Nevşehirli Hayırsever İş Adamlarından Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı´ya Ziyaret
Nevşehirli Hayırsever İş Adamlarından Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı´ya Ziyaret
Nevşehirli Hayırsever İş Adamlarından Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı´ya Ziyaret
Nevşehirli Hayırsever İş Adamlarından Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı´ya Ziyaret
Belde Belediye Başkanlarından Rektör Bağlı´ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Belde Belediye Başkanlarından Rektör Bağlı´ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Belde Belediye Başkanlarından Rektör Bağlı´ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Belde Belediye Başkanlarından Rektör Bağlı´ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Nevşehir Baro Başkanı Öncül ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Rektör Bağlı´ya Ziyaret
Nevşehir Baro Başkanı Öncül ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Rektör Bağlı´ya Ziyaret
Nevşehir Baro Başkanı Öncül ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Rektör Bağlı´ya Ziyaret
Nevşehir Baro Başkanı Öncül ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Rektör Bağlı´ya Ziyaret
Kaymakam vücut analizi yaptırdı
Kaymakam vücut analizi yaptırdı
Kaymakam vücut analizi yaptırdı
Kaymakam vücut analizi yaptırdı
Kanser taramaları hakkında halk bilgilendirildi
Kanser taramaları hakkında halk bilgilendirildi
Kanser taramaları hakkında halk bilgilendirildi
Kanser taramaları hakkında halk bilgilendirildi
Nevşehir Devlet Hastanesinde mikro cerrahi yöntemle kas dokusu nakli yapıldı
Nevşehir Devlet Hastanesinde mikro cerrahi yöntemle kas dokusu nakli yapıldı
Nevşehir Devlet Hastanesinde mikro cerrahi yöntemle kas dokusu nakli yapıldı
Nevşehir Devlet Hastanesinde mikro cerrahi yöntemle kas dokusu nakli yapıldı
KOAH toplumda giderek yayılıyor
KOAH toplumda giderek yayılıyor
KOAH toplumda giderek yayılıyor
KOAH toplumda giderek yayılıyor
Diyaliz hastalarının feryadını duyan olmadı
Diyaliz hastalarının feryadını duyan olmadı
Diyaliz hastalarının feryadını duyan olmadı
Diyaliz hastalarının feryadını duyan olmadı
Yeterli ve dengeli beslenme eğitimleri sürüyor
Yeterli ve dengeli beslenme eğitimleri sürüyor
Yeterli ve dengeli beslenme eğitimleri sürüyor
Yeterli ve dengeli beslenme eğitimleri sürüyor
Nevşehir´deki tesislerin masraflarını SGK karşılıyor
Nevşehir´deki tesislerin masraflarını SGK karşılıyor
Nevşehir´deki tesislerin masraflarını SGK karşılıyor
Nevşehir´deki tesislerin masraflarını SGK karşılıyor
NEVŞEHİR ADSM´NE RESTORATİF DİŞ TEDAVİ UZMAN HEKİMİ ATANDI
NEVŞEHİR ADSM´NE RESTORATİF DİŞ TEDAVİ UZMAN HEKİMİ ATANDI
NEVŞEHİR ADSM´NE RESTORATİF DİŞ TEDAVİ UZMAN HEKİMİ ATANDI
NEVŞEHİR ADSM´NE RESTORATİF DİŞ TEDAVİ UZMAN HEKİMİ ATANDI
Tuz´a dikkat haftası etkinlikleri başladı
Tuz´a dikkat haftası etkinlikleri başladı
Tuz´a dikkat haftası etkinlikleri başladı
Tuz´a dikkat haftası etkinlikleri başladı
Hastaneye SGK İletişim Birimi Kuruldu
Hastaneye SGK İletişim Birimi Kuruldu
Hastaneye SGK İletişim Birimi Kuruldu
Hastaneye SGK İletişim Birimi Kuruldu
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
3.6392
EURO
3.8979
ALTIN
0
BIST
0
 
Nevşehir için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
04:00 05:46 12:49 16:35 19:36 21:08